Titulní strana » Galerie uživatelů » OptomaHD50 //galerie.avmania.zive.cz/showphoto.php?photo=28987&limit=recent&ids=//galerie.avmania.zive.cz/showphoto.php?photo=28985&limit=recent&ids=

Rychle na další fotografii: stiskněte na klávesnici šipku doprava, nebo doleva

Podlozky a wedoo
Jako vždy, důležité veci co mají největší vliv na zvuk se přehlíží, a kraviny které se resi az nakonec, tem je u některých jako prvotni a hlavni záležitost. To je jako stále lakovat auto které má rozbitý motor a je celé prohnilé. Dokud nezačnes řešit hlavní problém tak hifi šperky to zlepšíš tak cca 1%. To že budeš říkat jakýsi King
tebe ještě zkušeného hifistu nedělá, právě naopak dokazuješ nám tím že to máš blbě a nejsi si toho ani vědom. Protože fyzika funguje u každého. Osobně neznám žádného hifistu který se pyšňí jako ty a hraje doma na regály.

Autor: OptomaHD50
všechny fotografie tohoto autora
Datum: Pá, 3. 4. 2020  Zobrazení: 5565 ×
« další ·
Reprostojan (Einson)
Hi-Fi nožka 2 - detail (Einson)
Podlozky a wedoo (OptomaHD50)
Hi-Fi nožka - detail (Einson)
Tohle neni poslechovka (OptomaHD50)
· další »

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
Palpat
Pá, 3. 4. 2020 09:27

Výstižný popisek. Einson sám sebe považuje za hifi orla. Podle toho, co ukazuje a jak vystupuje, je to spíš hifi kuřátko. Tvrdé odrazivé plochy kam se podíváš, podél jedné stěny tenoučký průhledný závěs, jak je vidět v odrazu na první fotce, který akustiku nijak neřeší (max úzké pásmo na výškách). Ale co zbytek?
Pravidla akustiky nejsou o názoru, to je čistá fyzika (přísná symetrie všeho, fázová umírněnost, frekvenční vyrovnanost a rovnoměrný přiměřený dozvuk).

Zvuk malých regálovek s dost rozvrkočeným podáním (přemíra vyššího basu, absence nízkého a charakter pásku) je otázkou vkusu, ale dospělé hifi to opravdu není.

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
Palpat
Pá, 3. 4. 2020 12:30

Einsone, mozna, ze kdyby ses choval jako clovek s IQ>60, nemazal fotky, nediskutoval jako paranoidni trotl (viz "nase e-shopy") a nehral si se svou akustikou a bednama na nejvetsiho hifistu na Zemi, byly by reakce jine.

Ale jak se do lesa vola....

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
OptomaHD50
Pá, 3. 4. 2020 12:39

Bohužel, nelze nez souhlasit. Stojan je pěkný, ale čemu to ve výsledku pomůže když posloucháš pouze zkreslení diky místnosti. Ale třeba se všichni pleteme a můžeš nás vyvést z omylu. Rád se nechám překvapit.

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
OptomaHD50
Pá, 3. 4. 2020 12:42

Einson napsal: P.S: Zloděj fotek očekávaně nezklamal a dokonce se přidal i jeho (většinou) diskuzní oponent. Blahopřeji k vašim "zkušeným" odhadům.
Ale už se prosím vraťte do ... "svých" e-shopů.

Když si me bloknes abych ti nemohl napsat pravdu nebo alespoň můj názor, tak se nediv že si to zařídím takhle. Když fotky hned mažeš protože neuneseš pravdu tak tady potom nebreč.

Je to tvuj boj, pokud u tebe nefunguje fyzika, tak nam rekni na které planetě to provozujes. Nekdy si poslechni levnější sestavu v dobre akustický ošetřené místnosti a možná prozříš, a zjistíš že hraje lépe než u tebe doma.