Titulní strana » Naše AV technika //galerie.avmania.zive.cz/showphoto.php?photo=24206&ids=//galerie.avmania.zive.cz/showphoto.php?photo=24204&ids=

Rychle na další fotografii: stiskněte na klávesnici šipku doprava, nebo doleva

Z obra je trpaslík.
Výška 90 cm.

Autor: rudaja
všechny fotografie tohoto autora
Datum: Pá, 4. 9. 2009  Zobrazení: 6033 ×
« další ·
Touto rourou rozproudím vzduch v celé místnosti. (rudaja)
Základ musí být tuhý. (rudaja)
Z obra je trpaslík. (rudaja)
Konečně je dílo hotovo. (rudaja)
Slimak (player)
· další »

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
rudaja
Pá, 4. 9. 2009 21:44

Po přečtení testu subwoofrů jsem pořídil výtěze:B&W 610.Jsem docela zklamán,používám ho pouze k domácímu kinu.Pro hifi poslech je rušivý,Seas je mnohem detajlnější.

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
smitko
So, 5. 9. 2009 08:23

samozřejmě protože pokud máš sloupové bedny které samy o sobě jdou hluboko tak tím woofwerem přebiješ vše -hi fi nedělají basy!To je spíše harakiri pustit woofer.vlastně i pokud máš film poslouchat hi fi tak máš "možná" k těm bednám woofer nahovno podle velikosti bedny bych řekl že basů máš až moc?můj názor je že woof pouze k regálovkám ,kterým chybí spodek a to ještě musíš pečlivě nastavit ,ale k sloupům nic moc.pořád tě ty exploze přece nemůžou bavit.mé bedny jdou na 30hz a nedokážu si představit že bych k nim dal woofer to by byl asi hnus.Nezlob se ,nechci ti hanit tvou sestavu bedny vypadají moc pěkně ale....bedna 10cm od zdi...k tomu reflex dozadu(v tehle kombinaci)..holá zed.....plovoučka... šnůrky k repro... omlouvám se -neslyšel jsem ,ale za sebe bych řekl že zvuk bude ála diskotéka na HI-FI bych to neviděl.sorry.

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
rudaja
So, 5. 9. 2009 12:50

Jsem již pán v letech a Hi-Fi je pro mě koníčkem 40 let.Mé uši jsou velmi rozmazleny a co hlavně nesnáší je přehnaný a dunivý bas.Proto neuspěl subwoofer.Mám již hodně naposloucháno i na hodně drahých sestavách a můžu Tě ujistit,že bas z těchto beden,které jsou min.20cm.od zadní zdi,do stran mají 2,5m místa(to je mnohem důležitější,než vzdálenost od zadní stěny)ty šnůrky,jak píšeš k repro jsou:( K basáku Oehlbach-Twin Mix 2x6mm a ke středu a výškám Oehlbach-2x4mm.stříbro)je tvrdý,krátký a sametový,žádná diskotéka,jak píšeš.
Chceš přejít na klasiku stereo zesilovač.Ano,souhlas,je lepší než cenově stejný AV rec.Já jsem přešel obráceně od Accuphase E 210 na AV Onkyo 906 a vůbec toho nelituji.Zvukově jsem si nepohoršil a navíc si mohu dopřád reprodukci SACD a DVD-A,kterým se žádné CD nemůže kvalitou vyrovnat.

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
player
So, 5. 9. 2009 15:54

Moje zkusenost, byt bohuzel jedina, se subwooferem jinak me srdcove znacky:) B&W je rovnez pomerne negativi.Tusim, ze se jednalo o model 825, cili zadna levna zalezitost.O to vic jsem byl projevem zklamany.Uvodni buben skladby Hotel California, jenz mam z domova naposlouchany stokrat, nemel me tak znamou pevnost a subjektivne i presnost.Sedel jsem vuci nemu stejne jako sedim doma, abych vyloucil vliv mistnosti.Zkratka za tu cenu bych se urcite poohledl jinde.

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
smitko
So, 5. 9. 2009 19:28

na te fotce vypadjí kabely jak 2x 2,5mm.dvd-a určitě lepší než cd to zase jo ,no.přes zesák by ti sacd hrálo určitě královsky,jenže receiver je přeci jen universálnější,více možností a ještě rádio,z toho důvodu jsem vzal taky rec.,ale nakonec stejně hraji stereo -kino nepoužívám vůbec,proto bych šel do zesáku který hrál moooc dobře.

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
rudaja
Ne, 6. 9. 2009 11:06

Bohužel většina SACD je v pětikanálu,těch ve stereu je minimum.Proto nemohu mít stereo zesík.Onkyo 906 jsme vybrali po přečtení mnoha testů a nejdůležitější hodnota pro nás byla,jak hraje ve stereo modu.Kino je pro mě také až na dalším místě,ale pozor,zvukové formáty s vysokým rozlišením,kde se zvukový signál nekomprimuje je stejný zážitek,jako poslech SACD + obrazový zážitak.Takový koncert je potom nářez pro oči i uši.

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
smitko
Ne, 6. 9. 2009 12:21

koncerty to jo ,vždy ale záleží na zvukaři už jsem jich měl taky pár co se nedaly ani poslouchat.navíc blbě vidím barvy ,tak pro mě obraz není podstatný-spíše děj.

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
TomazyHD
Út, 23. 2. 2010 01:56

krasne repro