Statistiky


Fotografie


Komentáře

Počet fotografií 0
Zobrazení fotografií uživatele 0
Průměrné hodnocení fotografií uživatele -
Využitá disková kapacita 0,0 MB
Poslední vložená fotografie Nikdy
Průměrné hodnocení ostatních 9,8
Počet komentářů uživatele 22
Poslední vložený komentář Přepěťová ochrana s VF filtrem
Nordland a Petulda...


Chování vás obou není v souladu s pravidly fóra, galerie, ale ani s běžnými pravidly slušného chování. Nordland velmi často využívá vulgaritu a Petulda zase velmi dobře umí provokovat. A mezi námi - část ostatních se ráda připojí.


Tak si říkám, zda se jedná o důkaz úpadku lidského druhu, nebo jen o bandu malých dětí, které nejsou schopny diskuze v rozměru obyčejné lidské slušnosti a důstojnosti. Bohužel nejste děti. Což je o to víc bolestivější. Míru zavinění vzniků mimořádně častých sporů vedoucích až k flame-war, si nevšimli jen moderátoři, ale také ostatní (v tomto případě většinou slušně se chovající) uživatelé, kteří zmiňují stále stejné přezdívky ve svých stížnostech na průběh vláken. Ne, jak naznačuji, bohužel v tom nejste pouze vy dva - samostatně. Přidávají se ještě další „dobrovolníci“, kterým podobné cachtání v bahně, dělá taky moc dobře.


A tak pro všechny je tu upozornění... Upozorňuji vás, že mi je srdečně jedno, jestli někdo otevřeně využívá vulgaritu, nebo je schopen dráždit druhé taktickým způsobem, stylem komunikačních praktik, které vedou k nárůstu napětí v diskuzi. Všichni takto fungující uživatelé, budou postupně „oceněni za výkon“ příslušnou formou trestu.


AVmania.cz nestojí o podobné uživatele. Samozřejmě jsem připraven na stížnosti, které okamžitě nasměrujete směrem k vedení SF, jak bývá dobrým zvykem. Jistě bude pro ředitele Lutonského velmi přínosné, prohlédnout si jednotlivá nahlášení, kde se navzájem bonzujete - jednou jeden druhého, pak zase druhý prvního. „Zcela jistě“ podobná záležitost přispěje k podpoře textu vaší stížnosti. Ukáže se, jaké „osobnosti“ zde diskutují.


Mnou vytvořený elaborát tedy berte, jakožto veřejné napomenutí, které bude mít pokračování.

Profil uživatele